Linda van Rijn – Last minute & Viva España & Blue Curaçao

Druk: 1 (mei 2016)
Uitgave: Pocket
Taal: Nederlands
Afmetingen: 20 x 122 x 83 mm
Pagina's: 1080 stuks
Gewicht: 155 gram
Uitgever: Uitgeverij Dwarsligger
ISBN: 9789049804756

Bestel als andere uitgave »

Beschrijving

Drie zomerse thrillers van Linda van Rijn gebundeld in één dwarsligger.

In Last minute verandert de romantische duikvakantie van Susan en Hugo in een nachtmerrie als Susan geconfronteerd wordt met een gebeurtenis die ze altijd voor Hugo heeft verzwegen.

Viva España gaat over Anne, die op een makelaarskantoor van luxe vakantievilla’s in Spanje werkt. Aan haar zorgeloze leventje komt een eind als blijkt dat criminelen het op haar hebben voorzien.

Blue Curaçao draait om het raadsel van de spoorloze verdwijning van Hannahs kersverse echtgenoot tijdens hun huwelijksreis op Curaçao.

Last minute, Viva España & Blue Curaçao is voor de lezers van Suzanne Vermeer, Simone van der Vlugt en Saskia Noort.

Aanvullende info

  • Dwarsligger #404

Over de auteur
Linda van Rijn (Harmelen, 1974) studeerde Literatuurwetenschappen, maar ging na haar studie in de reisbranche werken. Daarnaast begon ze echter boeken te schrijven en sinds 2011 publiceert ze gemiddeld maar liefst zo’n twee ‘vakantiethrillers’ per jaar, die bovendien meestal de Bestsellers 60 halen. Linda van Rijn woont en werkt op Curaçao.

Delen:

Reviews

Er zijn nog geen reviews.

Schrijf als eerste een review over 'Linda van Rijn – Last minute & Viva España & Blue Curaçao':

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *