T.M. Logan – Leugens

Wat als je hele leven gebaseerd is op..

Druk: 1 (januari 2019)
Uitgave: Dwarsligger
Volgnummer: Onbekend
Taal: Nederlands
Afmetingen: Onbekend
Pagina's: Onbekend
Uitgever: Uitgeverij Dwarsligger
ISBN: 9789049806774

Bestel als andere uitgave »

Beschrijving

Wanneer Joe Lynch toevallig zijn vrouw Mel een parkeergarage ziet binnenrijden terwijl ze op haar werk behoort te zijn, is hij genoeg geïntrigeerd om haar te volgen. Dat doet hij, aanvankelijk om haar te verrassen. Even later is hij echter getuige van een enorme ruzie tussen Mel en Ben, een vriend van de familie.

Die ruzie is de eerste aanwijzing dat Mel een geheim heeft. Maar Joe heeft nog geen flauw idee hoe groot dat geheim precies is..

Aanvullende info

  • Dwarsligger #onbekend
  • Oorspronkelijke titel: (What if your whole life was based on) Lies (2017)
  • Vertaald uit het Engels door Bert Meelker

Recensies uit de media

  • Bloomin’ Brilliant Books: ‘Een aangrijpende psychologische thriller vol geheimen en wraak, perfect voor de liefhebbers van Harlan Coben en Tom Bale.’
  • Goodreads.com: ‘Boeiend! Innemend! Beangstigend!’
  • B.A. Paris: ‘Een zenuwslopende thriller.’

Over de auteur
T.M. Logan (Verenigd Koninkrijk) werd geboren in Berkshire als kind van een Engelse vader en een Duitse moeder. Hij studeerde aan de universiteiten van Queen Mary en Cardiff voordat hij aan slag ging als journalist bij een landelijke krant. Zijn debuut Lies (2017) was onmiddellijk een groot succes en werd binnen één jaar in tien landen uitgebracht. Zijn tweede thriller 29 Seconds verscheen in januari 2018. T.M. Logan woont samen met zijn vrouw en twee kinderen in Nottinghamshire.

Delen:

Reviews

Er zijn nog geen reviews.

Schrijf als eerste een review over 'T.M. Logan – Leugens':

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *